عیارانِ ایده پرداز

به جمعی دوستانه دعوت شده بودم که قرار بود راجع به کار افرینی و ایجاد اشتغال صحبت بشه، جمع جمعی متشکل از ۱۰ تا از جونهای فامیل بود که به لطف تلگرام ابزار جادویی اجتماعی این روزهای ما شکل گرفته بود، بعد از چند روزی که گروهی به نام عیارانِ در تلگرام افتتاح شد مدیر گروه همراه با هیات مدیره تصمیم گرفتند که بچه ها رو دور هم جمع کنند تا که ایده ها و نظرات خودشون رو در مورد کار افرینی و ایجاد اشتغال مطرح کنند، جلسه با حضور تمامی اعضا اغاز شد و بعد از احوال پرسی علنی بودن جلسه اعلام شد، البته جو روانی اون جلسه اینقدر سنگین بود که همینطوری ایده های ناب از ذهن ها فوران میکرد.?
بعد از اتمام بخشی از گفتگو به سراغ مهم ترین بخش جلسه که شام بود رفتیم، سجاد که مدیر این گروه بود مسئول تدارکات شام هم شده بود،متاسفانه نوشابه نخریده بود و خیلی بچه ها ازش شاکی و ناراضی شده بودند حتی نزدیک بود به خاطر این بی دقتی از سمت مدیرت گروه عزل بشه.?
در اواخر جلسه بحث اونقدر داغ شده بود که بعضی وقتها افراد یکی یکی جوش میاوردند و بخار از سرو کله شون بیرون میزد که گمان کنم این بخاطر فلفل زیادی بود که به کباب زده بودند، بحث های مختلفی به غیر از کارافرینی اونجا مطرح شد، مثلا نیم ساعت را جع به جان باختن کشمیش سگ بهنام صحبت شد و نیم ساعت هم برای سیاست های کلان کشور بحث شد!
در انتها جلسه هر کس نظراتش رو گفت و قرار شد تحقیقات برای این برنامه ها و ایده ها انجام بشه یک بخش کوچیک از این تحقیقات به من محول شد که امیدوارم فرصت پیدا کنم تا این تحقیقی که به من واگذار شده رو برای بالا بردن اگاهی خودم انجام بدم.
ایده های خوبی اونجا مطرح شد اما به نظر میومد که در جمع ۱۰ نفره که ۹ نفرشون قصد تشکیل تیم رو داشتند ایده ها تا انتهای تحقیقات هم دوام نیاره و در میان راه با دو بار جواب منفی شنیدن، افراد ایده های ناب شون رو به قتل برسونند و دست از ادامه تحقیق بردارند. البته ابن نظر شخصی من هست شاید هم اینطور نباشه اما از اونجایی که با روحیات افراد اشنایی دارم به نظرم بعد از تجزیه شدن شام ایده های مطرح شده هم باهاش تجزیه بشه و باز به اشتراک گذاری های خبرهای زرد تلگرامی از نو اغاز میشه.

پست های مرتبط

یک دیدگاه در “عیارانِ ایده پرداز”

  1. نیما

    سلام
    چه جالب موفق و پیروز باشید انشاالله
    اسم سگ کیشمیش بوده؟؟؟؟
    به هر حال ایده تا عمل مراحل و سختی های خودشو داره امیدوارم موفق باشن

دیدگاه خود را بنویسید

WordPress spam blocked by CleanTalk.