تا تحلیل گر شدن

اگر از من بپرسید که مهمترین ویژگی مردم ما چی هست بی شک برچسب تحلیل گر رو به اونها اعطاء خواهم کرد، از اونجایی که خودتون هم شاهد عینی این موضوع هستید دست اورد بزرگی که شبکه های اجتماعی اون رو یک مقدار تشدید کرده همین ویژگی تبدیل شدن درصد زیادی از جامعه به این ویروس تحلیل گری هست، قدیما فقط در تاکسی ها مردم راجع به همه چیز نظر میدادند اما امروز به نظر این ویژگی مثل قده سرطانی در گوشت و استخون جامعه ما نفوذ کرده. نمیدونم ایا از دل این رفتار دست اورد خوبی استخراج خواهد شد یا خیر، این نتیجه گیری کار امروز من نیست، اگر دوست داشتید خودتون بهش فکر کنید به نظر من شاید زمان این رو درست کنه البته اینجا منظورم تایم نیست چون این دسته ای که من ازش صحبت میکنم مثل خودم مفهوم درستی از وقت رو متوجه نمیشند (دوستی دارم به نام زمان که چند وقتی هست باشگاه بدن سازی میره و به نظر خیلی قوی شده البته خودش پیش من اعتراف کرده که در این مدتی که میره باشگاه از موارد نیرو زا استفاده نمیکنه، نمیدونم راست میگ یا نه.شاید این دوست به ظاهر نیروند من بتونه به جنگ این نوع تحلیل گران بره و درصدشون رو کم کنه ! ).
قدیما که با دنیای کتابها اشنا نبودم و خودم رو جزء اون دسته از فیلسوفان همیشه در صحنه برای بحث میدونستم که بگذریم، این روزها خیلی تمایل دارم که برای رسیدن به این مورد تلاش کنم و در اینده جزء تحلیل گران علمی باشم البته تا رسیدن به این جایگاه فاصله زیادی دارم سعی میکنم درون لاکی که برای خود ساخته ام زندگی رو ادامه بدم و همانند لاکپشت در این مسیر حرکت کنم تا به اونچه که خواسته ام هست برسم البته نه با این نگاه که فقط وراجی های حرفی و زبانی کرده باشم بلکه بتونم در حد توان نوری در این مسیر تاریک زندگی انسانها و البته مهم تر از اون جامعه مفسر خودمون به وجود اورده باشم .
الان که دارم مینویسم تنها ابزار دست من این نوشتن همراه با امید خشک شده و مقداری انرژی رو دارم و امید این هست که به نتایج مطلوب برسیم.
بعضی وقتها که به خواستهام نگاه میندازم به این زیاد بودن حجم خواسته هام فکر میکنم و از اینکه مقدار زیادی خواسته برای خودم در نظر دارم کمی نگران میشم،نگران از این بابت که در وسط راه جا نزنم البته اگر هر زمان در هر جایی احساس کنیم که خواسته ای اشتباه هست بهتر اون هست که بی خیالش بشیم و برای اون دسته ای که برای ما بهتر و مفید تر هست وقت بگذاریم .
امیدوارم که امیدتون در زندگی کم نشه و همواره در مسیر رشد قرار داشته باشید، و در مقابل جبرهای زندگی که جزعی از زندگی هست نشکنیم و برای رسیدن به خواسته هامون تلاش کنیم.

پست های مرتبط

یک دیدگاه در “تا تحلیل گر شدن”

  1. درود و خدا قوت
    کاش قالب رو عوض کنید .
    نوشته ها بدون پاراگراف و ریز هستند.

دیدگاه خود را بنویسید

WordPress spam blocked by CleanTalk.